img

Alüminyum Korkuluk ve KüpeşteAlüminyum Cephe Sistemleri..

Alüminyum Korkuluk

Ankara

İstanbul

Language: English

Alüminyum Korkuluk

alüminyum korkuluk

Ankara ve İstanbul Alüminyum Korkuluk Firmaları

Ankara ve İstanbul Alüminyum Korkuluk Firmaları arasında tecrübesi ve iş bitirme süresi açısından tercih edilen firmalar arasında olan Bab Cephe, farklı model alüminyum küpeşte ve alüminyum korkuluk üretiyor. Alüminyum korkuluk hakkında daha detaylı bilgi almanız açısından tecrübemizi aktarmaya çalışalım... Alüminyum Korkuluk günümüzde bütün güvenlik sistemlerine uygulanan maliyetsiz bir üretimdir. Korkuluklarımız havuzlara, balkonlara ve merdiven gibi yerler de daha çok tercih edilir. Alüminyum paslanmaz bir malzeme olduğu için iç ve dış cepheler de rahatlıkla uzun yıllar boyu kullanılmaktadır. Çelik kadar pahalı olmayan demir den daha dayanıklı olan bu malzemeler kaliteli montajı yapıldığı takdirde hiçbir sıkıntı vermeden rahatlıkla kullanılabilir. Dizayn konusun da istediğiniz tasarımları yılların verdiği deneyimle uygulamaktayız.

Alüminyum Korkuluk Modelleri
Alüminyum Korkuluk Modelleri tasarımcılarımız tarafından bahçelere, havuz kenarlarına, balkonlara, merdivenlere ve pencerelere uygulanmaktadır. Güvenli ve dayanıklı bu sistemler maliyeti şaşırtıcı derecede uygundur. Paslanmaz ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Alüminyum Korkuluk Fiyatları
Alüminyum hammadde olarak oldukça ucuz bir metaldir. Fiyatlar kura bağlı olarak değişiklik göstere bilmektedir. Aynı zaman da yapılacak tasarımda kullanılacak malzemenin fiyatı metre kare cinsinden hesaplanmaktadır. En uygun fiyat teklifleri için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetimiz Garanti Altındadır
Uzman ekiplerimizce ince işçilikle yapılan bu sistemler de sıkıntı yaşamanız olanaksızdır. Ama oluşabilecek herhangi bir hatada ürünlerimiz garanti altındadır. Bir telefon uzağınızdayız…

Alüminyum profiller ile yapılan uygulamalar, dekoratif şık ve ağır görüntüsüyle hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda en iyi şekilde uygulanmaktadır. Alüminyum doğrama uygulamaları uzun ömürlülüğü sayesinde bir çok inşaat biriminde de vazgeçilmez bir ürün uygulama kalemidir. Ayrıca alüminyum malzemesi şık görünüm avantajı dışında, uygulama ile izolayson ve enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Alüminyum yapı itibariyle ısı iletim kat sayısı yüksek bir malzemedir.

Alüminyum Doğrama Kullanım Alanları

Kapı girişleri
Rüzgarlıklar
Mekan iç bölmeleri
Dekoratif çok yönlü tasarımlar
Güneş kırıcılar

13

Ülkeye Hizmet

81

Türkiye'nin Her Yerindeyiz!

67

Başarılı Proje

974

Mutlu Müşteri

BİLGİ ve TEKLİF İÇİN

Bizi Arayın +90 312 394 0883

Whatsapp 7/24 İÇİN Tıklayın

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Projelerimizde aktif çalışmak için CV'nizi bırakabilirsiniz.

info@babcephe.com