img

Alüminyum Doğrama Alüminyum Cephe Sistemleri..

Alüminyum Cephe

Ankara

İstanbul

Language: English

Alüminyum Kompozit Panel Giydirme | Ankara | İstanbul

alüminyum kompozit panel giydirme

Cephelerin şık ve kaliteli görünmesi amacıyla sıklıkla tercih edilen cephe giydirme uygulamalarının biriside Alüminyum Kompozit Panel uygulamasıdır. Firmamız Ankara merkezli ve İstanbul, Bursa, Eskişehir, bunların haricinde 81 ilde Türkiye çapı hizmet vermektedir. Alüminyum kompozit panel uygulama ihtiyaçlarınızda Alüminyum Kompozit Panel Fiyatları - nda iddialıyız. Bize ulaşın ve en uygun, en kaliteli hizmetler ağına sizde dahil olun!

Alüminyum Kompozit panel cephe giydirme sistemleri, alüminyum levhalar kullanılması ile binaların dış cephelerine giydirilmesidir. Alüminyum, kolaylık şekil aldığı için üretimi de uygulaması da oldukça kolay bir üründür. Diğer cephe kaplama malzemelerine nazaran çok daha hafif olan kompozit paneller ile dikey ya da yatay şekilde montaj yapımı mümkündür.

Güncel cephe kaplama uygulamalarında sık tercih edilen alüminyum kompozit panellerin hem montajı kolay hem de diğerlerine nazaran daha ekonomik olması nedeniyle oldukça avantajlıdır. Hafif olmasına rağmen oldukça dayanıklı olan kompozit panellerin bakımı ve temizliği kolaydır. Alüminyum kompozit paneller, özel renk ve özel ebatlarda üretilmesi de mümkündür.

13

Ülkeye Hizmet

81

Türkiye'nin Heryerindeyiz!

67

Başarılı Proje

974

Mutlu Müşteri

BİLGİ ve TEKLİF İÇİN

Bizi Arayın +90 312 394 0883

Whatsapp 7/24 İÇİN Tıklayın

BİZİMLE ÇALIŞMAK?

Projelerimizde aktif çalışmak için CV'nizi bırakabilirsiniz.

info@babcephe.com

Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

Ankara İç Mimarlık

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Tork Anahtarı

Alüminyum Doğrama Ankara

Hidrolik Tork Anahtarı